Medyum Ledun Hoca Denizli

KIRIKKALE MEDYUM – MEDYUMLAR KIRIKKALE

KIRIKKALE MEDYUM – MEDYUMLAR KIRIKKALE, Medyum Kırıkkale, Kırıkkale’de Medyum Hocalar, Kırıkkale’de Medyum, Kırıkkale’de Medyum Moca, Kırıkkale’deki Medyum Hocalar…

Gerçek Medyum işini iyi yapan, sorunları düzgün tespit eden ve tespit ettiği sorunları tam anlamıyla çözebilen medyumdur. Günümüz de kolay yoldan para kazanmayı amaçlayan kişilerin meslek haline getirdikleri medyumluk aslında hiç de öyle basit bir şey değildir. Öncelikle medyumluk meslek değildir.! Allah(c.c) ın sadece sevdiği kişilere bahşettiği bir yetenek olan Havas sahibi olma herkese nasip olmayan bir durumdur.

Medyumlar doğuştan havas olarak doğarlar ve normal insanların göremedikleri şeyleri görürler duyarlar. Sizler olayları yüzeysel olarak görürken, medyumlar olayların altında yatan gerçeği görebilme ve olayın derinlerine inme yeteneğine sahiptirler. Olayı daha iyi anlayabilmeniz adına örnekler vererek anlatacağım ki olayı tam olarak kavrayabilesiniz. Örneğin son zamanlarda durup dururken bayılmaya başladınız, normal insanlar öncelikle bunu sağlık sorunlarına bağlı bir eylem olarak görürler. Tansiyon düşmesi, yorgunluk gibi nedenlere bağlı olduğunu düşünerek doktora giderler. Fakat bu bayılmanın sebebi belkide size musallat olan cinler olabilir. İşte medyum denilen kişi normal insanların aklına gelmeyen fakat var olan şeyleri görebilen insandır.

Gerçek Medyumlar günümüz de sayısı hayli düşükdür. Şimdi her yer SÖZDE Medyum kaynıyor. Bu insanlar medyum değil sadece şarlatan’dır, insanların manevi duygularını sömürerek ömürlerini sürdüren bu tipler, sizlerden sadece para alırlar ve başka hiç bir şey yapamazlar. Çünkü bu insanların yetenekleri yok, sadece güzel yalan söylüyorlar.

Benim ülkemin güzel insanları da bu yalanlara kanarak inanıyorlar. Bu ve benzeri kişilerden uzak durmanızı diliyor. Medyum arayışı içine giren arkadaşlara da çalışmak istedikleri medyumu seçerken onun islami bilgileri varmı? icazetleri varmı? diye araştırmalarını tavsiye ediyorum.

İletişim Mail Adresim: mail@ledunhoca.com

x

Check Also

ANKARA GERÇEK MEDYUM – MEDYUM ANKARA

ANKARA GERÇEK MEDYUM - MEDYUM ANKARA, Medyumlar Ankara, Ankara'da Medyum Hocalar, Ankara'da Medyum, Ankara'da Medyum Moca, Ankara'daki Medyum Hocalar...